لیست محصولات این تولید کننده  بی بی سیل babisil

راهنمای خرید محصولات برند بی بی سیل – babisil

شرکت بی بی سیل – babisil


شركت بی بی سیل Babisil با تكیه بر خلاقیت طراحان و مشاوره مكرر با والدین سعی بر تولید محصولاتی كاربردی در بهترین كیفیتِ ممكن را دارد. این برند چینی در سطح جهانی بر روی طراحی‌های خلاق تكیه دارد. این خلاقیت منجر به تولید محصولاتی می‌شود كه رشد نوزاد را بهبود می‌بخشد و زندگی را برای والدین آسان‌تر می‌كند.


تیم پژوهش و توسعه بی بی سیل – babisil با توجه به مسائل اساسی كه والدین و نوزادان با آن‌ها درگیر هستند، سعی در تولید محصولی دارند كه بهبود شرایط زندگی برای آن‌ها را مهیا كند. همچنین با بررسی محصولاتِ بازار، سعی در رفع اشكالات موجود در آن‌ها را دارد. بی بی سیل Babisil استاندارهای جهانی را در بالاترین سطح در دستور كار دارد تا خطری متوجه فرشته‌های كوچولو نباشد.


محصولات بی بی سیل – babisil


محصولات برند بی بی سیل Babisil به طور كلی در هفت دسته قرار می‌گیرند. دسته‌های این برند شامل: برای مادران، غذاخوری نوزاد، اكسسوری و لوازم متفرقه، میز غذای نوزاد، سلامتی و مراقبتی، تجهیزات الكتریكی و بسته‌های هدیه است. ما اشاره‌ای كوتاه به برخی محصولات خواهیم داشت تا از ویژگی‌ِ كالاهای بی بی سیل Babisil‌ بیش‌تر آگاه شوید.


مادران چه انتظاری از بی بی سیل – babisil دارند؟


مادران همانند نوزادان در این دوران حساس احتیاجاتی دارند. یكی از محصولات جذاب برند بی بی سیل Babisil امكان ذخیره شیر مادر است. با استفاده از شیردوش دستی می‌توان شیر را دوشید و با توجه به نیاز به نوزاد شیر داد. به هنگام استفاده از ورود هوا به داخل شیر جلوگیری می‌كند كه مانع نفخ و دل دردهای معمول بعد از شیردهی خواهد شد. این محصول فاقد مواد شیمیایی مضر نظیر BPA است.


مراقبت و حفظ بهداشت از سینه‌ها در زمان شیردهی هم برای مادران و هم نوزادان حیاتی است. پد سینه برای محافظت از عفونت و رشد باكتری‌ها است. برند بی بی سیل – babisil پدهای سینه‌ای شدیداً نرم با قابلیت جذب بالا تولید می‌كند. آنتی‌باكتریال و دارای بافت تنفسی برای جلوگیری از تعریق است. روی بدن نمی‌لغزد و از زیر لباس نیز قابل رویت نیست. همه جوانب برای یك پد سینه موثر در نظر گرفته شده است.


همچنین می‌توان از كیسه‌های نگه‌داری از شیر مادر هم نام برد. ورودی و خروجی متفاوتی برای این كیسه‌ها تعبیه شده تا بهداشت در بالاترین سطح ممكن رعایت شود. زمانی كه پر می‌شود می‌تواند قائم بایستد و در زمانی خالی شدن كاملاً صاف است.

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لیست مقایسه محصولات

انصراف